Pogoda jutro Pogoda Poznań
168

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Dariusz Żuraw po wygranej: brawa dla chłopaków
sk | aktualizacja: Niedziela, 3 2021 roku, godzina 07: 1

W niedzielne popołudnie Lech Poznań pokonał 1:0 Pogoń Szczecin.

Dariusz Żuraw po wygranej: brawa dla chłopaków
Tomasz Szwajkowski

- Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Graliśmy wysokim pressingiem, nie daliśmy Pogoni rozwinąć skrzydeł, udało się zdobyć bramkę - komentował trener Dariusz Żuraw.

- W drugiej połowie obraz się trochę zmienił. Pogoń naciskała, natomiast my mieliśmy kilka naprawdę dobrych sytuacji, żeby szybciej zamknąć wynik, a tak do końca musieliśmy o niego walczyć. Brawa dla chłopaków, bo Pogoń nie zwykła przegrywać u siebie, więc to zwycięstwo jest szczególnie cenne - dodał szkoleniowiec.

Mniej powodów do zadowolenia miał szkoleniowiec gospodarzy. - To na pewno duży zawód. W pierwszej połowie nie prezentowaliśmy się tak, jak oczekiwaliśmy. Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć dlaczego tak było. Na pewno brakowało nam jakości, pewnej swobody, także agresji, żeby dobrze wejść w mecz. To był średni mecz, z jedną udaną akcją Lecha w pierwszej połowie, po błędzie naszej obrony. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę, ruszyliśmy do przodu, wywieraliśmy presję, ale ten jeden moment zdecydował, że przegraliśmy - powiedział Kosta Runjaić.