Pogoda jutro Pogoda Poznań
1410

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Piotr Tworek: wygraliśmy po dobrej, konsekwentnej grze
sk | aktualizacja: Poniedziałek, 3 2021 roku, godzina 08: 2

W poniedziałkowy wieczór Warta Poznań pokonała Wisłę Płock.

Piotr Tworek: wygraliśmy po dobrej, konsekwentnej grze
Paweł Rosolski

Zieloni zwyciężyli 2:0 po dwóch golach Makany Baku i mają już 10 punktów przewagi nad miejscem spadkowym. - To był mecz mogący ustawić oba zespoły, bo mieliśmy tyle samo punktów i spowodować, że zapanuje w nich większy spokój. Dlatego tak istotne było dla nas dopisanie trzech punktów - zrobiliśmy to - komentował na pomeczowej konferencji trener Piotr Tworek.

- Wbrew pozorom mecz był dla nas pod wieloma względami trudny. Na pewno pod kątem mentalnym, wolicjonalnym, bo znaliśmy już ukad wszystkich spotkań w tej kolejce. Tutaj ogromna chwała dla zespołu, że wymazał z pamięci wszystkie wyniki, szczególnie zespołów będących za nami - dodał szkoleniowiec.

- Wygraliśmy po dobrej, konsekwentnej, mądrej grze i za to gratulacje dla mojego zespołu. Przed nami 10 spotkań, 30 punktów do ugrania i musimy wycisnąć z tego jak najwięcej. Postawiliśmy sobie cel, który będziemy konsekwentnie realizować - podsumował szkoleniowiec Warty.