Pogoda jutro Pogoda Poznań
2012

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Zagubiona seniorka w nocy szła poboczem drogi. Rodzina zgłosiła zaginięcie
j | aktualizacja: Środa, 4 2021 roku, godzina 07: 1

Kobiecie pomogła policjantka, która wracała do domu po służbie.

Zagubiona seniorka w nocy szła poboczem drogi. Rodzina zgłosiła zaginięcie
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | Policja

W Niedzielę Wielkanocną po godzinie 22 policjantka pracująca w Wydziale Ruchu Drogowego pilskiej komendy wracała do domu po zakończonej służbie. Na wysokości Dolaszewa zauważyła idącą poboczem starszą kobietę, która miała problemy z poruszaniem się.

St. sierż. Jowita Kuzka nie pozostała obojętna i zatrzymała swój pojazd, aby sprawdzić czy kobieta nie potrzebuje pomocy - relacjonuje sierż. Wojciech Zeszot z policji w Pile.
W rozmowie seniorka przyznała się, że straciła orientację w terenie i myślała, że znajduje się w pobliżu swojego domu na ulicy Śniadeckich w Pile. Policjantka odwiozła ją pod dom, gdzie na miejscu byli obecni zaniepokojeni członkowie rodziny. Jak się okazało starsza kobieta spędziła na mroźnym powietrzu kilka godzin - dodaje.

Rodzina zdążyła już powiadomić o zaginięciu seniorki pilskich policjantów. Na szczęście kobieta dzięki zainteresowaniu funkcjonariuszki bezpiecznie wróciła do domu.