Pogoda jutro Pogoda Poznań
2720

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Agresywny pacjent w nocy uciekł ze szpitala. Dokonał strat na kilka tysięcy złotych
j | aktualizacja: Piątek, 4 2021 roku, godzina 16: 1

Policjantom szybko udało się go zatrzymać.

Agresywny pacjent w nocy uciekł ze szpitala. Dokonał strat na kilka tysięcy złotych
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | Policja

Do Szpitala Powiatowego we Wrześni został przyjęty pacjent. Mężczyzna stał się agresywny. Nie mówiąc nic lekarzowi dyżurującemu około godziny 4 w nocy oddalił się z oddziału na którym przebywał. O sprawie zostali powiadomieni policjanci. 31-latka szybko odnaleziono.

Jednak cała sytuacja okazało się być bardziej skomplikowana. Lekarz dyżurujący przekazał policjantom, że 31-latek w swoim napadzie niekontrolowanej agresji dokonał uszkodzenia drzwi wewnętrznych od sali w której został umieszczony - relacjonuje sierż. szt. Adam Wojciński, oficer prasowy policji we Wrześni.

W trakcie trwania interwencji z policjantami skontaktował się również dyżurny i poinformował, że na Warszawskiej zostały uszkodzone drzwi wejściowe do apteki oraz reklama świetlna. Właściwe wyczucie sytuacji przez umundurowanych funkcjonariuszy oraz połączenie ewentualnych zbiegów okoliczności przyczyniło się do rozpytania 31-latka o te zdarzenia - dodaje.

Mieszkaniec gminy Września w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się, bo jak tłumaczył "to wszystko bardzo mocno go denerwowało".

Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty uszkodzenia mienia. Wartość poniesionych strat łącznie wyniosła ponad 5 tysięcy złotych. 31-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.