Pogoda jutro Pogoda Poznań
135

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

W Słupcy przy placach zabawach stanęły Toi-Toie. A w Poznaniu?
kk | aktualizacja: Poniedziałek, 7 2019 roku, godzina 08: 1

W Słupcy przy placach zabawach stanęły Toi-Toie. A w Poznaniu?
TwojaSlupca.pl

O tym, że to właśnie latem place zabaw, skateparki i inne miejsca rekreacji w Poznaniu przeżywają największe oblężenie nie trzeba nikogo informować. Dla wielu rodziców wybranie się z pociechą na plac zabaw to jednak często problem natury... fizjologicznej. Nigdy nie wiadomo kiedy dziecku zachce się skorzystać z łazienki. Ale niejednemu dorosłemu zdarzy się także pomyśleć o toalecie w okolicy w trakcie przebywania np. w parku.

Słupca postanowiła ułatwić mieszkańcom życie i zainwestować w przenośne toalety. W ubiegłym tygodniu stanęły przy nowych placach zabaw w mieście, ale też np. przy lokalnym skateparku. Mieszkańcy już chwalą pomysł.

W Poznaniu mamy toalety automatyczne, a także toalety publiczne działające w określonych godzinach. Ale czy to wystarcza? Czy w Poznaniu też powinno się wprowadzić takie rozwiązanie jak w Słupcy np. na lato? Zachęcamy do udziału w naszej sondzie!

SONDA
Czy w Poznaniu przy najpopularniejszych placach zabaw i miejscach rekreacji powinny stanąć przenośne toalety?
Tak[87%]
Nie[13%]